Blog Image

Almas place in Cyberspace

Smarholmen

Dagliga händelser Posted on Mon, March 15, 2021 00:42:25
Spännande saker i vattnet
Ser ni stenarna i luften?


Gunga och rutschkana

Dagliga händelser Posted on Mon, March 15, 2021 00:39:53
Kul med gunga
och rutschkana


Trötter

Dagliga händelser Posted on Mon, March 01, 2021 19:44:28


Sandsjöbacka

På resande fot Posted on Mon, March 01, 2021 19:34:34
Full fart i Sandsjöbacka Naturreservat
Långa spångar
Knasigt på MAX



Äntligen snö!

Dagliga händelser Posted on Wed, February 17, 2021 19:22:35


Blandade bilder december och januari

Dagliga händelser Posted on Sat, January 09, 2021 19:37:06
Inför Lucia. Kul i soffan med brorsan.
Skapandekrafter igång
Fin inför nyår
Kul på Kungsbackaskogens lekplats
Gungan hemma är bäst
Pulkabacken vid Tulebosjön


Bad

Dagliga händelser Posted on Wed, November 25, 2020 16:37:28


Sparkcykel

Dagliga händelser Posted on Mon, November 16, 2020 21:57:39
Full fart framåt


Blandat

Dagliga händelser Posted on Sat, October 24, 2020 21:16:53
SpindelAlma tittar på film
Mera gunga
uj, läskigt!


Regnet bara faller ned…

Dagliga händelser Posted on Sun, October 04, 2020 20:01:19

Man kan ha kul även om der regnar ?



Bullar och tiger

Dagliga händelser Posted on Sun, September 27, 2020 22:07:48

Mammas bullar, mums! ❤
Farlig tiger
Tiger spanar efter vilt
Tiger upptäcker annan jägare…för dagen bildjägare
Almas plats i “nya” rummet
Bilrace på Coop


Upp upp i….

Dagliga händelser Posted on Sat, September 19, 2020 13:33:58
…det blå!
och lite linbana


Alma-dagen

Dagliga händelser Posted on Tue, September 08, 2020 11:52:06
Grattis på din namnsdag Alma!


Sommarbilder

Dagliga händelser Posted on Sun, August 16, 2020 18:14:09
Glass på Kalvö
På tur med båten och vädret blev sämre. Jag och Alma uttrycker våra känslor över det….
Alma plockat morötter i landet


Klätterborg

Dagliga händelser Posted on Thu, July 23, 2020 23:05:58

Spännande i klätterborgen på lekparken i Kungsbacka



Borasjön

På resande fot Posted on Thu, July 23, 2020 10:44:42
Gungning efter den obligatoriska pausen vid Borasjön.


Ramnö

På resande fot Posted on Sat, July 18, 2020 21:20:17
Kul i sanden på stranden
På hemvägen från nya favoriten Ramnö



Avslutning på förskolan

Dagliga händelser Posted on Sat, July 18, 2020 13:00:02

Bild från när jag och brorsan hade avslutning på förskolan.



Kul i Torstensvik

På resande fot Posted on Wed, July 08, 2020 21:23:55
Uppe i utsiktstornet
Högt högt upp
Sedan lite bad


Strandkul

Dagliga händelser Posted on Thu, June 25, 2020 20:42:12
kolla sanden…


Spiderwoman

Dagliga händelser Posted on Thu, June 25, 2020 12:23:50

På besök ?



Blandade bilder maj/juni

Dagliga händelser Posted on Thu, June 25, 2020 10:09:12
Båttur på Kungsbackafjorden
Mormor och Catta var med
Galenpanna #1
Galenpanna #2
Gunga igen
Trött
Merlin annonserar….


Syskongunga

Dagliga händelser Posted on Tue, May 26, 2020 19:40:55


Mer gunga…

Dagliga händelser Posted on Sun, May 24, 2020 00:26:21
Yihaa


Gunga

Dagliga händelser Posted on Mon, May 18, 2020 17:02:30

Är alltid lika kul!



Next »